Informační systém ESO9®

 

Referenční zákazníci

"webKeeping" družstvoSlovenská účetní společnost poskytující daňové poradenství, zpracování mezd a vedení účetnictví.
AGEL a.s.Společnost zabývající se řízením a poradenskou činností v oblasti zdravotnictví, řadí se mezi absolutní špičku nejen v České republice, ale i v rámci celé Evropské unie. Člen skupiny AGEL.
AGEL Dialýza s.r.o. Zdravotnické zařízení zajišťující specializovanou zdravotnickou péči o pacienty s nefrologickými onemocněními ve spádové oblasti Šumperka a okolí Červené Vody. Člen skupiny AGEL.
AGEL SK a.s.Provozovatel zdravotnických zařízení na Slovensku, dceřiná společnost a člen skupiny AGEL, která je nejúspěšnějším soukromým poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě.
AGEL Středomoravská nemocniční a.s.Společnost řídí a spravuje nemocnice v Prostějově, Přerově a Šternberku. Člen skupiny AGEL.
AGEL Transfúzní služba a.s.Společnost zajišťující funkčnost strategických transfúzních zařízení holdingu AGEL, dotaci krevních bank a dostupnost lékových forem z frakcionace a rekombinantních postupů. Člen skupiny AGEL.
Air Bank a.s.Poskytovatel finančních služeb pro drobnou klientelu. Kromě inovativního internetového bankovnictví disponuje vlastní pobočkovou sítí. Je součástí finanční skupiny PPF.
APOGEO AccountingSpolečnost poskytující daňové poradenství a služby v oblasti mezinárodního zdanění, daňového plánování a optimalizace.
BATIST Medical a.s.Distributor a prodejce zdravotnických a hygienických prostředků - obvazů, náplastí, fixačních systémů.
Benxy s.r.o.Poskytovatel online služby známé pod názvem Zonky, která na základě principu P2P lendingu propojuje lidi, kteří chtějí půjčku, s lidmi, kteří chtějí půjčit, a tím zhodnotit své peníze.
Bianchi & Partners s.r.o.Italsko-česká právní, daňová a účetní kancelář.
Bisnode Česká republika, a.s.Významný evropský poskytovatel ekonomických informací o společnostech a podnikatelích.
BS vinařské potřeby s.r.o.Přední český dodavatel pro vinaře, vinohradníky a someliéry.
C & F Manufacturing s.r.o.Producent výrobků z plechu působící v České republice od roku 2001.
Citfin - Finanční trhy, a.s.Expert na směnu cizí měny nabízející výhodné směnné kurzy a bankovní účty pro malé a střední podniky obchodující se zahraničím.
COPY SERVIS spol. s r.o.Oficiální a certifikovaný partner společnosti Canon a Ricoh v České republice.
CREDO-ELEKTRO spol. s r.o.Česká výrobní společnost s dlouholetou tradicí. Hlavním podnikáním je výroba rozváděčů nn do 1000V dle ČSN EN 61439-1.
Crocodille ČR, spol s r.o.Přední výrobce a prodejce balených baget a sendvičů. Provozovatel sítě rychlého občerstvení Bageterie Boulevard.
CS TRANS s.r.o.Přepravní společnost poskytující služby v mezinárodní a vnitrostátní silniční dopravě.
ČD travel, s.r.o.Cestovní kancelář nabízející tuzemské i zahraniční rekreace, wellness pobyty a pobyty pro seniory.
Daejung Europe, s.r.o.Výrobce plastových komponent a částí klimatizačních jednotek pro automobilový průmysl.
DAFE - PLAST JIHLAVA, s.r.o.Výrobce plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených fasád a zimních zahrad.
DEMONTA Trade SEZpracovatel a prodejce kovových odpadů s více než 30letou tradicí.
DESPA OK s.r.o.Výrobce a prodejce vysokozdvižných vozíků a jiné manipulační techniky.
DF Partner s.r.o.Výrobce a distributor autochemie, autokosmetiky a autopříslušenství značky SHERON.
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.Výrobce poštovních schránek a dodavatel hliníkových a plastových oken a dveří po celé ČR.
Dopravní zdravotnictví a.s.Společnost provozuje akreditovaná zdravotnická zařízení POLIKLINIKA AGEL. Jednotlivé polikliniky navazují na tradici železničních poliklinik. Svým klientům nabízí komplexní služby na špičkové úrovni s využitím moderní zdravotní techniky. Člen skupiny AGEL.
DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o.Přední evropská společnost v oblasti obalových technologií zabývající se obalovou technikou uzpůsobenou zákaznickým potřebám s důrazem na nejmodernější design obalů.
EGERIA, spol. s r.o.Významný distributor a prodejce pohonných hmot v České republice.
Elastomer Solutions, s.r.o.Výrobce a dodavatel komponentů z gumy a pryže pro automobily světových značek.
Elektroporcelán a.s.Výrobce porcelánových izolátorů pro nízké a vysoké napětí s dlouholetou tradicí.
ELEKTROPROF SVĚTELNÁ TECHNIKA spol. s r.o.Výrobce venkovních, průmyslových a interiérových svítidel.
Elektroprof a.s.Společnost poskytující kompletní dodávky v oboru elektro, především projektování a výrobu rozvaděčů pro náročné zákazníky.
enteria a.s.Holding českých stavebních společností, který vznikl v roce 2008 se záměrem zajistit lepší fungování a konkurenceschopnost svých členů díky komplexnosti služeb nabízených v rámci holdingu.
FERROS PRAHA s. r.o.Společnost zabývající se nákupem, prodejem a dělením hutních materiálů a výrobou tvarových výpalků.
FitOut Budapest Kft.Lídr na maďarském trhu v oblasti produktů a služeb pro tvorbu a vybavení interiérů formou dodávky na klíč.
G7, a.s.Dodavatel kvalitních pohonných hmot, aditiv, olejů a maziv s působností po celé České republice.
GANT Central Europe s.r.o.Velkoobchodní a maloobchodní prodejce oděvů značky GANT.
GANT Hungary KftMaďarské zastoupení světoznámé oděvní značky GANT.
HOFMANN BOHEMIA - partner gastronomie, s.r.o.Společnost poskytující poradenství, prodej, montáž a opravy zařízení v oblasti gastronomie.
Home Credit Slovakia, a.s.Přední poskytovatel spotřebitelského financování na Slovensku. Nabízí účelové a bezúčelové financování prostřednictvím spotřebitelských a revolvingových úvěrů, produktové portfolio doplňují hotovostní půjčky.
Home Credit a.s.Jeden z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice. Poskytuje účelové a bezúčelové financování prostřednictvím spotřebitelských a revolvingových úvěrů, produktové portfolio doplňují hotovostní půjčky.
HON a.s.Výrobce a prodejce kancelářského nábytku a doplňků poskytující zpracování 3D návrhů kancelářských interiérů.
Hotel Dlouhé Stráně, s.r.o.Hotel se nachází v obci Loučná nad Desnou v nadmořské výšce 600 m v CHKO Jeseníky. Poskytuje výhodné podmínky pro aktivní odpočinek a rekreaci hostů.
Hroší stavby Morava a.s.Stavební společnost zajišťující stavby kolejí, vleček, komunikací, chodníků a kanalizací včetně projekčního servisu. Člen holdingu enteria.
Htech cz s.r.o.Předních výrobce strojů pro zpracování ovoce, zeleniny a mražených výrobků.
Hügli Food s.r.o.Mezinárodní výrobce kvalitních, individuálních potravin, jako jsou polévky, omáčky, bujony, koření, dezerty a hotová jídla.
CHEMOTEX Děčín a.s.Společnost působící v oblasti výroby chemických průmyslových prostředků a výrobků z oblasti kosmetiky a drogerie.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.Společnost zajišťující výstavbu, rekonstrukce a opravy technické infrastruktury státu a obcí, rekonstrukce občanských a průmyslových staveb. Člen holdingu enteria.
CHMELAŘSTVÍ, družstvo ŽatecOrganizace sdružující v současné době 99 českých a moravských pěstitelů chmele, zabývá se především nákupem, skladováním, zpracováním a obchodem se chmelem.
CHOPA spol. s r.o.Přední výrobce v oblasti drogerie a kosmetiky v České republice.
iMi Partner, a.s.Specialista na reklamní předměty v České republice.
iMi Trade, s.r.o.Specialista na reklamní předměty na Slovensku.
INFORMAČNÍ CENTRUM PODNIKATELŮ s.r.o.Vydavatel odborných časopisů z oblasti obchodního, pracovního a stavebního práva, daní a účetnictví.
INSET s.r.o.Společnost se od roku 1991 profiluje jako spolehlivý a operativní partner investorů, projektových organizací a dodavatelů staveb.
INSKY spol. s r.o.Dopravní stavitelství. Staví vlečky a pozemní, kolejové, silniční i dopravní stavby či mosty včetně ocelových konstrukcí.
inSPORTline shops s.r.o.Provozovatel online obchodu s fitness vybavením posiloven značky inSPORTline a fittness stroji pro domácí použití.
Intecha, spol. s r.o.Projekční, inženýrská, obstaravatelská a dodavatelská společnost, která zajišťuje široký rozsah služeb pro chemický a související průmysl.
INVA Building Materials s.r.o.Exkluzivní dodavatele produktů stavební chemie značky SOUDAL v České republice a na Slovensku.
JUDr. Vladimír MuzikářAdvokátní kancelář Muzikář & Partners poskytuje komplexní rozsah právních služeb, patří mezi nejvýznamnější advokátní kanceláře v Brně.
K.A.L.T. Logistic s.r.o.Společnost provozuje správu a pronájem nemovitostí, skladování a tuzemskou nákladní dopravu.
KERAMOST, a.s.Společnost zabývající se těžbou a úpravou jílů, producent výrobků na bázi bentonitů.
KERAMTECH s. r. o.Přední výrobce technické a slévárenské keramiky s nepřerušenou tradicí výroby od roku 1878.
Kongresové centrum Praha, a.s.Společnost provozující Kongresové centrum v Praze, které patří mezi přední evropská kongresová centra. Nabízí prostory pro organizovaní akcí různého charakteru jako jsou kongresy, konference, obchodní jednání a další.
Kostečka Group spol. s r.o.Dodavatel montovaných a mobilních klimatizací, tepelných čerpadel, odvlhčovačů a produktů pro úpravu vody pro domácnosti či komerční sféru.
KVIS Pardubice a.s.Dodavatel vodohospodářských staveb menší a střední velikosti. Člen holdingu enteria.
Liberecké strojírny s.r.o.Jeden z největších výrobců moderního pekařského zařízení v České republice.
LN - ÚČTO s.r.o.Poskytovatel služeb a konzultací v oblasti účetnictví a řešení daní.
Lučební závody Draslovka a.s. KolínLídr v oblasti kyanové chemie, výrobce chemických produktů, kapalných dusíkatých hnojiv s obsahem síry, regulátorů růstu, čpavkové vody či akrylátových pryskyřic SOLAKRYL.
MAGNUM CAR, a.s.Prodejce nových vozů ŠKODA poskytující záruční i pozáruční opravy.
MATEZA spol. s r.o.Přední český dodavatel ložisek, těsnění, řemenů, mazací techniky a dalších strojních součástek.
MEDI RELAX M+M s.r.o.Poskytovatel pracovnělékařských služeb na území celé Slovenské republiky. Člen skupiny AGEL.
MEDICAL GROUP SK a.s.Distributor léků, zdravotnických pomůcek a speciálního zdravotnického materiálu do nemocnic a lékáren.
MEGA a.s.Společnost poskytující kvalitní technologie a komplexní služby v oblastech čištění vod, povrchových úprav materiálů a ekologie.
MemBrain s.r.o.Výzkumná, inženýrsko-technologická společnost zaměřující svou činnost na výzkum a inovační aktivity v oblasti membránových procesů.
MERTLIN s.r.o.Přední výrobce a distributor zdravotnických a hygienických prostředků.
Městská bytová správa, spol. s r.o.Společnost zajišťující správu nemovitostí, a to privatizovaných bytů a bytů v majetku bytových družstev pro město Hodonín.
METALL QUATRO spol. s r.o.Dodavatel kompletních staveb na klíč v oblasti pozemních a dopravních staveb a inženýrských sítí.
MOJE AMBULANCE a.s.Celorepublikový poskytovatel zdravotní péče a služeb praktického lékaře pro dospělé.
MOL čerpací stanice, s.r.o.Druhý největší provozovatel sítě čerpacích stanic na českém trhu.
Moravské divadlo Olomouc, příspěvková organizaceJediné divadlo se třemi uměleckými soubory na střední a východní Moravě.
MULTIRENT FINANCE s.r.o.Poskytovatel finančních služeb a půjček.
Multiscan s.r.o.Poskytovatel zdravotní péče v oblastech onkologie, radioterapie a radiodiagnostiky v Pardubickém kraji a okolí měst Chrudim, Ústí nad Orlicí a Svitavy.
Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizaceSpolečnost působící v oblasti muzejnictví, památkové péče a ochrany přírody. Stálé expozice muzea jsou umístěny na přerovském zámku, kde se také konají výstavy a kulturní akce.
myonic s.r.o.Výrobce ložisek pro zdravotnická zařízení, aero a zbrojní průmysl.
Nakladatelství Fraus, s.r.o.Jedno z největších nakladatelství učebnic v České republice a propagátor interaktivní výuky a zavádění nových výukových metod do škol.
NATLAND GROUP, SEPoskytovatel služeb v oblasti financování podnikatelských záměrů, rizikového kapitálu a investování finančních prostředků do malých a středních firem.
Nemocnica AGEL Komárno s.r.o.Nejvýznamnější poskytovatel zdravotní péče v okrese Komárno. Člen skupiny AGEL.
Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s.Jediná nemocnice s komplexní strukturou poskytované zdravotní péče v regionu Novojičínska. Součástí je i nadregionální špičkové onkologické centrum - KOC - Komplexní onkologické centrum AGEL Nový Jičín. Člen skupiny AGEL.
Nemocnice Šumperk a.s.Nestátní zdravotnické zařízení s rozsáhlou lůžkovou i ambulantní složkou poskytující péči pro spádovou oblast až 200 tisíc obyvatel. Vysoce specializovanou péči zajišťuje především spektrum náročných operativních výkonů, kterých je ročně provedeno okolo 8 tisíc.
OLTERM & TD Olomouc, a.s.Výrobce a dodavatel tepelné energie pro byty, školská zařízení, terciální a komerční sféru v Olomouci a okolí.
ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o.Nadnárodní výrobce a dodavatel polovodičů a integrovaných obvodů.
OPTYS, spol. s r.o.Ofsetová a digitální tiskárna s širokým výrobním programem. Jeden z největších výrobců firemních tiskopisů v České republice.
PCS spol. s r.o.Spolehlivý partner v oblasti bezpečnosti osob, majetku a dat, v oboru speciálních technologií pro měření fyzikálních veličin a pro analýzu chemického složení.
Perfect Distribution a.s.Největší distributor zdravotnického materiálu, přístrojové techniky, dezinfekčních, čisticích a úklidových prostředků, inkontinentních pomůcek a veškerého ostatního materiálu potřebného pro všechny typy zdravotnických zařízení v České republice.
Pivovar Nymburk, spol. s r.o.Pivovar známý z filmu Postřižiny vaří několik druhů světlých a tmavých piv a několik speciálů.
ProInterier s.r.o.Společnost zajišťující řešení interiérů na klíč pro kanceláře, banky, developery, nemocnice nebo centra podle přání zákazníků.
PUDIS a.s.Projektová, průzkumná a konzultační společnost působící v oblasti dopravních a inženýrských staveb.
RAVY CZ a.s.Specialista na pečenou masovou sekanou a další masové výrobky.
REPAM ELEKTRO s.r.o.Specialista na elektroinstalační materiál a svítidla.
Repharm a.s.Provozovatel sítě Lékáren AGEL. Člen skupiny AGEL.
ROS, a.s.Autorizovaný prodejce vozů Volkswagen, Škoda a Audi v Brně.
SEALL s.r.o.Prodejce a výrobce hydraulických, pneumatických a těsnicích prvků poskytující také projekční, poradenská a servisní činnost.
Sekyra Group, a.s.Přední developer v oblasti rezidenčního i komerčního segmentu působící na českém trhu od roku 1996.
SCHÄFER a SÝKORA s.r.o.Prodejce specializující se v oblastech světelné a automobilové techniky.
SI Corporate Finance, a.s.Jedna z největších investičních skupin na českém trhu nabízející poradenské a konzultační služby v oblasti financí.
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.Společnost zajišťující technické a komunální služby pro Statutární město Jihlava.
Speciální stavby Most spol. s r.o.Specialista na výstavbu průmyslových staveb, demolice průmyslových a občanských staveb, trhací práce, těžkou a nadrozměrnou přepravu.
Strand s.r.o.Zpracovatel nerez oceli, dodavatel dopravníkových systémů a výrobce konstrukcí pro architekturu z nerez oceli.
ŠTROB &, spol. s r.o.Dodavatel kompletní domovní techniky pro průmyslové stavby, hotely, administrativní budovy a bytové komplexy.
TBG BETONMIX a.s.Výrobce a distributor betonu, zdicích malt a potěrů ve městech Brno, Vyškov, Prostějov a okolí.
TEDOM s.r.o.Česká strojírenská společnost zabývající se vývojem, výrobou, provozem a servisem kogeneračních jednotek.
Technické služby města Liberec, p.o.Společnost zajišťující výstavbu a opravy komunikací a dopravního značení, údržbu veřejných prostranství a městské zeleně pro město Liberec.
TEMPO TEAM, spol. s r.o.Poskytovatel neadresné i adresné distribuce letáků, tiskovin, katalogů a vzorků do domácností a firem.
TOP HOTELS GROUP a.s.Hotelové kongresové centrum disponující 5 kongresovými sály a 16 salonky s možností variabilního uspořádání a s celkovou kapacitou až 5 000 míst. K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů.
Třinecký inženýring, a.s.Společnost nabízí inženýrskou a kompletační činnost, realizaci bytových, občanských, inženýrských a průmyslových staveb, soustavně se věnuje problematice ekologických staveb.
U+M Servis s.r.o.Prodejce a distributor traktorů, techniky pro sklizeň brambor a kořenové zeleniny, techniky pro krmení a další zemědělské techniky.
Účetnictví online s.r.o.Společnost nabízející online služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence, personalistiky a mezd.
VEST spol. s r.o.Největší rodinný výrobce slaného pečiva v České republice.
Vodovody a kanalizace Prostějov, a.s.Společnost provozující vodovody a kanalizace pro veřejnou potřebu.