Informační systém ESO9®

 

Referenční zákazníci

Agel a.s.

Společnost zabývající se řízením a poradenskou činností v oblasti zdravotnictví, řadí se mezi absolutní špičku nejen v České republice, ale i v rámci celé Evropské unie.

Air Bank a.s.

Poskytovatel finančních služeb pro drobnou klientelu. Kromě inovativního internetového bankovnictví disponuje vlastní pobočkovou sítí. Je součástí finanční skupiny PPF.

BATIST Medical a.s.

Distributor a prodejce zdravotnických a hygienických prostředků - obvazů, náplastí, fixačních systémů.

enteria a.s.

Holding českých stavebních společností, který vznikl v roce 2008 se záměrem zajistit lepší fungování a konkurenceschopnost svých členů díky komplexnosti služeb nabízených v rámci holdingu.

INVA Building Materials s.r.o.

Exkluzivní dodavatel produktů stavební chemie značky SOUDAL v České republice a na Slovensku.

PetCenter CZ s.r.o.

Provozovatel největší sítě prodejen s chovatelskými potřebami v České republice nabízející široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv a známé i méně známé druhy domácích zvířat.

VERMONT Holding a.s.

Společnost zastupující prémiové módní značky na českém, slovenském a maďarském trhu.

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Přední výrobce a prodejce balených baget a sendvičů. Provozovatel sítě rychlého občerstvení Bageterie Boulevard.

Případové studie

ESO9 cz-sk-pl

Flexipal GROUP provozuje IS ESO9

Zavedení jednotného IS ESO9 v holdingu výrobních firem v různých státech. Vývoj aplikace s českou, slovenskou a polskou legislativou.

Případová studie (pdf)

ESO9 Tablet

Nasazení ESO9 Tablet u zákazníka

Mobilní aplikace ESO9 Tablet pro podporu obchodu vychází z technologie obecného klienta. Ke komunikaci s klientským zařízením (tablet, telefon, PC) není potřeba instalace žádné dodatečné součásti.

Případová studie (pdf)

ESO9 projekty

Podpora řízení projektů a zakázek

Nástroj pro řízení projektů a zakázek v oblasti stavebnictví, který lze využít v různých oblastech činností firem, kde je zapotřebí plánovat a koordinovat větší množství různých činností s mnoha lidmi.

Případová studie (pdf)

ESO9 medical

IS ESO9 jako kvalitní nástroj pro podporu distribuce zdravotnického materiálu

Na přelomu roku 2015 a 2016 společnost MSA medical s.r.o. během rekordně krátké doby úspěšně zavedla informační systém ESO9 Profi pro řízení všech interních firemních procesů pro podporu distribuce zdravotnického materiálu.

Případová studie (pdf)

ESO9 e-shop

Pilotní nasazení aplikace oXyShop ve společnosti DISTRIMED s.r.o.

E-shopem propojeným s informačním systémem ESO9 se podařilo oslovit nový a výrazně rostoucí zákaznický segment optimalizovaný pro prodej zdravotnického materiálu.

Případová studie (pdf)

ESO9 farma

ESO9 je jak tie ovce… Keď ich dobre nakŕmim, mám pokojné spanie

Implementací informačního systému ESO9 bylo dosaženo zefektivnění a zvýšení produktivity práce díky jednoduchému workflow v oblasti soukromého hospodaření farmářů a rolníků.

Případová studie (pdf)